September 23, 2021

СДСМ потврдува: Во разговори сме со БЕСА за предизборна коалиција

Високи извори од Социјалдемократскиот сојуз на Македонија ја потврдуваат информацијата за ТВ21 дека се во преговори со Движењето Беса за можна предизборна коалиција, и...

SOT

SPORT

Showbiz

Kronike

Teknologji