Deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri ka vazhduar komententet e tij kundër BDI-së dhe Talat Xhaferit, njofton agjencia e lajmeve INA

Por sonte ai është shfaqur me një koment intersante që nuk dihet se kujt i dedikohet se për çka bëhet fjalë.

Zekiri ka shkruar:PRRRRRRC…
Komenti i ti ka ardhur pas arritjes së marrëveshjes mes Ahmetit dhe Zaevit për një kandidat konsensual në zgjedhjet presidenciale. /INA/