Kanë përfunduar performancat dhe tashmë votohet për këngën më të bukur.

Në foton e mëposhtme gjeni kodin dhe numrin si të votoni Shqipërinë në vendin ku jetoni.

Ndërkohë nga sondazhi i Eurosong Jonida Maliqi ka dalë fituese me diferencë nga vendi i dytë me 25 mijë vota./e.k-Dritare.net